Kampanya & Yeni Servis

 

 

1U 2U Sunucular için Colocation hizmetinde %50 İndirim!


Tek sunucuları için colocation ihtiyaçlarına yönelik Telehouse Istanbul veri merkezinde servis almaya başlayan firmalar için servis süresince %50 indirim uygulanacak. 

 

Kampanya Ayrıntıları


Rack tipi 1U ve 2U boyutlarında sunucularını Telehouse Istanbul’un Teknotel tarafından uluslar arası standartlarda işletilen veri merkezinde barındırmak isteyen kurumlar, vergiler hariç 125 USD/ay’dan başlayan ekonomik fiyatlarla, aktivasyon ücreti olmaksızın servis alabilecekler.


Kampanya paketleri 3 Mbps kapasiteli simetrik, paylaşımsız, yedekli erişim, elektrik kullanımı ve statik IP tahsisini de içeriyor.


Kampanya, dünya devlerine hizmet veren, profesyonel altyapısı, kesintisiz ve güvenli servisleri ile farklılaşan Telehouse Istanbul’un küçük ölçekli sunucu barındırma ihtiyaçlarını da karşılamasını hedefliyor.
 

Açıklamalar
 

- Fiyatlar kabin alanı kirası, elektrik ve erişim bedelinden oluşur, tümüne %18 KDV ve erişim bedeline ilave %5 ÖİV eklenir.

- Kampanya stoklarla sınırlıdır.

- Bu kampanya yeni abone olacak kullanıcılar için geçerlidir.

 

Telehouse Istanbul'un sunucu barındırma kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için web formumuzu doldurabilir veya +90 216 665 77 00 nolu telefondan Kurumsal Satış Temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirisniz. 

 

İlgili linkler

Telehouse Istanbul colocation/sunucu barındırma servisi

Teknotel Telekomünikasyon kampanyalar