Cloud Sunucu Paketleri

 

 

Her ölçekte firmanın ihtiyacını karşılayan Telehouse Istanbul'un Cloud Sunucu paketleri; Veri Merkezinde Telehouse Istanbul'a ait profesyonel sunucularda barındırılır.

Sanallaştırma platformu üzerinde çalışan Cloud Sunucular; tek sunucunun donanım ve lisans ücretlerinin paylaşılması ve yer, elektrik ile diğer kaynaklarının ortak kullanımı sebebi ile sunucu barındırma ve kiralama alternatiflerine göre oldukça avantajlıdır.

 


Hizmet detayları:

 

. 7*24 kesintisiz destek
. MRTG hat raporu – Hattınızın kullanım grafiklerini size tanımlı kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme giriş yaparak 7/24 görebilirsiniz.
. Ticketing Sistem – Size atanan arayüz üzerinden tüm şikayet soru ve talepleri girebilir, tüm destek kayıtlarınızı görebilirsiniz.
. SLA – Hizmet seviye taahütleri

 

Telehouse İstanbul'un Cloud Sunucu paketlerini inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun Cloud Sunucu servisini Ek Özellikleri ile birlikte teknotel.com web sitemizden hemen satın alabilirsiniz.

 

Telehouse Istanbul'un Cloud Sunucu hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için (0216) 665 77 00 numarasından müşteri temsilcilerimize ulaşabilir veya iletişim formuna bilgilerinizi girebilirsiniz. En kısa zamanda müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir...


İletişim formu için tıklayınız...