SERVİSLER

Sunucuları üzerinde e-ticaret, e-mail, finans uygulamaları, ERP, CRM vb. kritik uygulamalar çalıştıran firmalar yüksek ve kesintisiz bant genişliğine ihtiyaç duyarlar. Bu tip uygulamaların çalıştığı kurumların uzman personel istihdam etmeleri gerektiği gibi sunucularının kesintisizliği için de gerekli her türlü donanım ve altyapı yatırımında bulunmaları gerekir ki bu da orta ve küçük işletmeleri firmalar için oldukça yüksek maliyetlere sebep olur.

 

> TELEHOUSE ISTANBUL'un hizmetleri;

 

. Web sitesi barındırma, e-ticaret uygulamaları, güncel haber ve yayın yapan siteler gibi kesintisizlik ve yüksek trafiğin gerekli olduğu,
. Sunucuları üzerinde iş sürekliliği için hayati önem taşıyan uygulamalar çalıştıran,
. Çoklu sunucu barındırma hizmetlerine ihtiyaç duyan,
. Kritik iş uygulamalarına ilişkin “Disaster Recovery” hizmetlerine ihtiyaç duyan,

 

her sektör ve ölçekten firma için çok çeşitli ve esnek çözüm ve uygun fiyat alternatifleri ile en avantajlı çözümler olurken; bu operasyonların gerektirdiği ekstra enerji, alan, altyapı ve insan kaynağı maliyetlerinden de tasarruf etmelerini sağlayarak avantaj sağlıyor.

 

Telehouse’un uluslar arası bilgi birikimi ve uzmanlığı ile Teknotel’in tecrübesi, pazar bilgisi ve çözümcü yaklaşımının uyumlu bir şekilde bir araya gelmesi ilekaliteli ve güvenli hizmet sunan TELEHOUSE ISTANBUL, şirketlerin sunucularını ve iş uygulamalarını yüksek operasyonel maliyetlere neden olmadan çok çeşitli barındırma imkanları sunuyor.

 

TELEHOUSE ISTANBUL 'un sunucu, kabin, kafes bazında alan kiralama hizmetinin yanı sıra; sunucu kiralama, sanallaştırma, lisans kiralama ve birçok katma değerli servisi bulunuyor.

 

> TELEHOUSE ISTANBUL kapsamında sunulan başlıca çözümler:

 

. Sunucu, kabin, kafes bazında barındırma

. Sunucu kiralama

. Sanallaştırılmış sunucu kiralama

. Lisans kiralama

. Teknik Destek (farklı seviyelerde)

. Yedekleme

. Noktadan Noktaya bağlantı

. İnternet Erişimi (sabit band genişliği)

. Trafik (sınırsız band genişliği-aylık ölçülen trafik)

. Hosted Exchange

. Hosting

. Alan Adı

 

> TELEHOUSE ISTANBUL bünyesinde sunulan aşağıdaki servislerin detaylarını incelemek için servislere tıklayınız:

 

TELEHOUSE ISTANBUL Colocation

TELEHOUSE ISTANBUL İstanbul VPS

TELEHOUSE ISTANBUL Hosted Exchange

TELEHOUSE ISTANBUL Hosting

TELEHOUSE ISTANBUL Domain

 

TELEHOUSE ISTANBUL 'un servisleri ile ilgili detaylı bilgi almak için 0216 665 77 00 numaraları telefondan satış temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim formu aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz en kısa zaman içerisinde sizinle iletişime geçecekler...

 

İletişim formu için tıklayınız...

SERVİSLER